Deelnemers Kerstrace

De lijst is op donderdag 16 december  om 17:30 uur bijgewerkt

HELAAS DOOR DE EXTRA LOCKDOWN IS DEZE RACE GECANCELD

     
1Bram de Waard Petten A klasse (Competitief / wedstrijd)
2TomVan LoonGierleA klasse (Competitief / wedstrijd)
3Marcel Verhagen Oud Beijerland A klasse (Competitief / wedstrijd)
4YennickWolthuizen Ouddorp A klasse (Competitief / wedstrijd)
5MaximHartelohDe LierA klasse (Competitief / wedstrijd)
6ThiemeVan RuymbekeAalterA klasse (Competitief / wedstrijd)
7WillemKeggeVierpolders A klasse (Competitief / wedstrijd)
8AnthonyTaveirneAalterA klasse (Competitief / wedstrijd)
9DirkClaesGrobbendonkA klasse (Competitief / wedstrijd)
10JohnRoosMiddelharnisA klasse (Competitief / wedstrijd)
11Julesde CockEindhovenA klasse (Competitief / wedstrijd)
12SvenDe MeydtsZeebruggeA klasse (Competitief / wedstrijd)
13JensKeukeleireSint-AndriesA klasse (Competitief / wedstrijd)
14GinoDe caerleMesselbroek A klasse (Competitief / wedstrijd)
15TimVan DaeleBurchtA klasse (Competitief / wedstrijd)
16Sandervan der Velde SommelsdijkA klasse (Competitief / wedstrijd)
17RobinVan Goethem NeigemA klasse (Competitief / wedstrijd)
18JoostPijlAmsterdamA klasse (Competitief / wedstrijd)
19DimitriMulderBergen op ZoomA klasse (Competitief / wedstrijd)
20KoenFeysVeldegem A klasse (Competitief / wedstrijd)
21Devlin feysVeldegem A klasse (Competitief / wedstrijd)
22JasperDejaegherGistelA klasse (Competitief / wedstrijd)
23CédricDefreyneKoekelareA klasse (Competitief / wedstrijd)
24WoutRoosMiddelharnisA klasse (Competitief / wedstrijd)
25NickJanssenOlenA klasse (Competitief / wedstrijd)
26MarcelBeukersPettenA klasse (Competitief / wedstrijd)
27Lennartvan HoutenBrielleA klasse (Competitief / wedstrijd)
28BorisRomersRozenburgA klasse (Competitief / wedstrijd)
29JoostKorseHilversumA klasse (Competitief / wedstrijd)
30TjorvenExpeelsDudzeleA klasse (Competitief / wedstrijd)
31WalterEggersCastricum A klasse (Competitief / wedstrijd)
32MatthijsPlatKwadijkA klasse (Competitief / wedstrijd)
33LeroyProvenzanoRotemA klasse (Competitief / wedstrijd)
34JesperSmorenbergde ZilkA klasse (Competitief / wedstrijd)
35SemBeentjesLimmenA klasse (Competitief / wedstrijd)
36RoelVan sintmaatensdijkZuidlandA klasse (Competitief / wedstrijd)
37DaanVan Sintmaartensdijk ZuidlandA klasse (Competitief / wedstrijd)
100Lucade Waard Petten B klasse (Recreatief)
101Jan-DavidVan KeulenStellendamB klasse (Recreatief)
102MarcoTanisOuddorpB klasse (Recreatief)
103YouriZoonOuddorpB klasse (Recreatief)
104Guy SmetStokrooie B klasse (Recreatief)
105Marc oSnoekBrielle B klasse (Recreatief)
106JeroenDe kockBorchtlombeek B klasse (Recreatief)
107MarinusKeuvelaarSommelsdijkB klasse (Recreatief)
108Janvan WijkDen BommelB klasse (Recreatief)
109MartijnVeldheerHeilooB klasse (Recreatief)
110MauriceBijlBrouwershavenB klasse (Recreatief)
111Jarno Terwindt Den HaagB klasse (Recreatief)
112BorisBörgerRhoonB klasse (Recreatief)
113JeroenVroegindeweijSommelsdijkB klasse (Recreatief)
114Hansde FeiterEllemeetB klasse (Recreatief)
115PeterVlietlandOuddorpB klasse (Recreatief)
116PatrickRidderbos Serooskerke B klasse (Recreatief)
117GertVan HoeyEke-NazarethB klasse (Recreatief)
118HarryKraakJulianadorpB klasse (Recreatief)
119PeterVerstraate Westkapelle B klasse (Recreatief)
120Danielvan der OeverWassenaarB klasse (Recreatief)
121RickVan Dieten Schagen B klasse (Recreatief)
122HansChialastriBeverwijk B klasse (Recreatief)
123AadHart 'tSpijkenisseB klasse (Recreatief)
200YvaGelukMiddelburg Dame
201AmandaNoordoverCastricumDame
202MariëlleTrouwborstZoetermeerDame
203MarloesVeldheerHeilooDame
204SarahTen >HartogKoewachtDame
205CorinaAkershoekOuddorpDame
206AudreyBreurJulianadorpDame
207MariëlleTrouwborstZoetermeerDame
208MariskaRoosMiddelharnisDame